Zirveye Hızlı Giriş Yapan Ücretsiz Battle Royale Oyunu Apex Legends Nedir?

Zirveye Hızlı Giriş Yapan Ücretsiz Battle Royale Oyunu Apex Legends Nedir?

Oyun camiasının en gözde iki oyunu olan PUBG ve FORTNİTE’ı yerinden eden yeni APEX LEGENDS, gündeme büyük bir hızla giriş yaptı. Twitch Türkiye ve dünya platformunda ilgiyle karşılanan ve kendisine büyük bir yer edinen APEX LEGENDS’ın bu kadar beğenilmesinin sebebi ne?.

Duyurusu ile çıkışı aynı anda gerçekleşen Apex Legends, çoklu oyuncu sistemi ve Pc, PlayStation 4 ve Xbox one platformlarında da oynama imkanı sağlayan yeni FPS oyunu hakkında merak edilenleri sizinle paylaşmak istedik.

Bir çok farklı karakter seçeneği sunan Apex Legends, ücretsiz olmasıyla da insanları kendisine 3 gün kadar kısa bir sürede çekmeyi başardı. TİTANFALL evreninde geçen Apex Legends, ilk 24 saatte 2.5 milyon oyuncu ve 600 bin eş zamanlı oyuncuya erişmeyi başardı. Popüler platformlarda ve gösterimlerde büyük ilgi ile izlenmeye devam edecek gibi görünüyor. Karakterler arasında seçim yapabileceğiniz oyunda, her karakterin kendi özel güçleri ve davranışları bulunuyor. PUBG gibi farklı veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunun, oyun içi yönlendirme ve performansı ise oldukça güzel. Oyun evreninin gayet büyük ve dikkat çekici olduğunu da ilave etmek isterim. Şahsi fikrim bu oyunu yakında turnuvalarda görebileceğimiz bir yere ulaşacağıdır.

Apex Legends’ı ücretsiz indirmek için https://www.ea.com/ linke tıklayabilirsiniz.

Post a Comment