Yeni Star Wars Dizi “The Mandalorian”dan İlk Kareler Geldi!

Yeni Star Wars Dizi “The Mandalorian”dan İlk Kareler Geldi!

Star Wars etkinlikleri sağ olsun bugünlerde çok fazla yeni Star Wars haberi duyar olduk. “Star Wars Episode 9″un fragmanı, yeni tek kişilik senaryolu bir Star Wars oyunu ve son olarak da yeni Star Wars dizisi “The Mandalorian”dan ilk görseller. Bildiğiniz üzere Jon Favreau, “The Mandalorian” dizisinin başındaki isim. Jon Favreau‘yu ilk iki “Iron Man” filminin yönetmeni olarak tanıyoruz ve o filmlerde ne kadar iyi işler çıkardığı ortada kendisinin. Şimdi de Jon Favreau yeni Star Wars dizisi “The Mandalorian”ın başında harika işler yaratmanın peşinde gibi gözüküyor.

“The Mandalorian”, Disney+‘da yayınlanacak olan ilk live-action Star Wars dizisi olacak. Dizi “Episode 7”nin öncesini hatta First Order‘ın da kurulmadan öncesini anlatacak ve galaksiler arasında dolaşan bir kelle avcısının hikayesini izleyeceğiz. Bu kelle avcısını da Pedro Pascal canlandıracak. Pedro Pascal‘ı “Narcos” ve “Kingsman Golden Circle” filmlerinden hatırlarsınız. “The Mandalorian”da Pedro Pascal‘a Gina Carano, Giancarlo Esposito, Carl Weathers ve Nick Nolte gibi deneyimli usta aktörler eşlik edecek.

Bu kadar deneyimli ve iyi aktörün yanında çok da iyi bir yönetmen kadrosuna sahip “The Mandalorian”. Taika Waitit, Rick Famuyiwa ve Deborah Chow gibi iyi ve deneyimli yönetmenler Jon Favreau‘ya eşlik ediyor “The Mandalorian”da. Dizi hakkında daha çok bilgiye önümüzdeki aylarda erişebileceğiz gibi duruyor. Belki “Episode 9”un final fragmanı bu dizinin ilk bölümü ile birlikte yayınlarlar ve dizi sayesinde “Episode 9” hakkında daha çok şey öğrenme şansına erişiriz. Dizide filmlerden tanıdığımız karakterlerin olup olmayacağı maalesef ki şuan belli değil. “The Mandalorian” 12 Kasım 2019’da Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Post a Comment