Yeni Batman İçin Adaylar İkiye İndi: Aaron Taylor-Johnson veya Nicholas Hoult Yeni Batman Olacak!

Yeni Batman İçin Adaylar İkiye İndi: Aaron Taylor-Johnson veya Nicholas Hoult Yeni Batman Olacak!

Matt Reeves‘in senaryosunu yazacağı ve yönetmenliğini yapacağı yeni Batman filminin çekimlerinin 2020 yılının başlarında başlayacağını biliyoruz. Çekimleri 2020’de başlayacak yeni Batman filminin baş rolünü’nün kim olacağı hala belli değil ama Bruce Wayne rolü için adaylar 2’ye kadar inmiş gibi gözüküyor. Aaron Taylor-Johnson veya Nicholas Hoult’un, Matt Reeves‘in Batman filminde yeni Batman‘i oynayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Gelin yeni Batman olması muhtemel bu 2 oyuncunun Batman rolü için ne kadar uygun olduğunu konuşalım.

Nicholas Hoult

İlk olarak Nicholas Hult‘tan başlayalım. Nicholas Hult daha önce “X-Men” serisinde Beast karakterini oynamıştı yani kendisi süper kahraman dünyası ile içli dışlı ve bir kahramanı oynamanın ne demek olduğunu biliyor. Süper kahraman dünyası ile içli dışlı olmasına ekstra olarak Nicholas Hult‘ın çok da iyi bir oyuncu bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Nicholas Hult, oyunculuğunun yanı sıra çok da uzun bir aktör kendisi 190 cm ve biraz vücudunu geliştirdikten sonra hem oyunculuk hemde fiziksel olarak harika bir Batman olabilir ama Nicholas Hult‘ın suratında Ben Affleck‘te olan karizma pek yok açıkçası. Nicholas Hult‘ın tek eksisi Bruce Wayne olarak yeteri kadar karizmatik olmaması bence.

Aaron Taylor-Johnson

Aaron Taylor-Johnson tıpki Nicholas Hult gibi süper kahraman dünyası ile içli dışlı birisi. Aaron Taylor-Johnson daha önce “Avengers: Age of Ultron” filminde Quicksilver‘ı oynamıştı. Aaron Taylor-Johnson bana göre Nicholas Hult‘tan da daha iyi bir oyuncu ve daha karizmatik. Aaron Taylor-Johnson vücut olarak da çok üst düzeyinde film için ekstra spor yapmasına kesinlikle gerek yok ama Aaron Taylor-Johnson, Nicholas Hult‘tan biraz daha kısa. Aaron Taylor-Johnson, 180 cm boyunda bir aktör, kendisi her ne kadar Nicholas Hult‘dan kısa bile olsa rol için kısa değl bence. 180 cm gayet yeterli ve fizik olarak ve oyunculuk olarak da gayet iyi bir Batman olabilir Aaron Taylor-Johnson. Ben Aaron Taylor-Johnson‘ın şuan için en iyi Batman adayı olduğunu düşünüyorum.

 

Yeni Batman filminin 25 Haziran 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. Yeni Batman filmi hakkında detaylar gelmeye devam ettikçe bizde sizin ile paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Post a Comment