“The Addams Family”den İlk Fragman Geldi

“The Addams Family”den İlk Fragman Geldi

Addams Ailesini bilen bilir kendilerinin 1991 yılında “The Addams Family” adında bir filmi yayınlandı ve bu film özellikle Amerika’da çok sevildi. Tam olarak 28 sene sonra “The Addams Family”nin tekrar vizyona girmesi kararlaştırıldı ama bu sefer Addams Ailesi beyazperdeye animasyon olarak geliyor ve bu animasyondan ilk fragman yayınlandı. Gelin bu 1 dakika 42 saniye uzunluğundaki fragman hakkında konuşalım.

Fragman’dan buram buram Tim Burton havası alabiliyorsunuz. Film belli ki Tim Burton filmlerinden ve tarzından etkilenmiş. Fragman’dan anladığımız kadarıyla 1991 yılındaki filmde de gördüğümüz o kara mizah devam edecek bu filmde de ama fragman bize elini çok açık etmiyor ve çok az şey gösteriyor daha detaylı yorum yapmak için yeni gelecek fragmanları beklememiz gerekecek gibi gözüküyor.

Filmin seslendirme kadrosunun da çok iyi olduğunu belirtmek gerek kadroda Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Oscar Isaac, Nick Kroll ve Finn Wolfhard gibi çok başarılı isimler var. Tüm film boyunca en çok sesini duyacağımız isim ise Charlize Theron olucak gibi duruyor. “The Addams Family” 13 aralık’ta vizyona girecek.

Post a Comment