Samuel L. Jackson’lu Shaft Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Samuel L. Jackson’lu Shaft Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Efsanevi oyuncu Samuel L. Jackson’un oynadığı film Son of Shaft’tan ilk fragman geldi.

 Shaft serisinin üçüncü filmi, aynı şekilde üç kuşağı da birleştirecek. Christian Bale’ında bulunduğu ikinci filmin devamında John Shaft’ın oğlu John Shaft Jr’a odaklanılıyor.

(Soldan sağa Jessie Usher, Samuel L. Jackson, Richard Roundtree.)

Filmi Tim Story yönetecek. Kendisini daha önce Fantastik Dörtlü ve Ride Alang serilerinde görmüştük. Shaft Junior’u oynayan Jessie Usher’ı Independence Day 2 / Kurtuluş Günü 2 filminden tanıdık bulabilirsiniz. Filmin kadrosunda ayrıca Scary Movie / Korkunç Bir Film’den Regina Hall, X-Men Apocalypse filminin Storm’u Alexandra Shipp, sahne adı Method Man olan bir rapçi ve ilk Shaft’ımız Richard Roundtree de bulunuyor.

 

Film, en yakın arkadaşını öldürenleri ortaya çıkarabilmek için babasından yardım alan ve onunla zorlu bir mücadeleye girişen genç bir adamın hikayesini konu ediyor. John Shaft Jr. (JJ), MIT diplomalı bir siber güvenlik uzmanıdır. Genç adamın en yakın arkadaşı öldürülmüştür ve bu ölüm onun için büyük bir yıkım olur. Ne yapıp edip arkadaşının ölümüne neden olanlar ortaya çıkarmalıdır. O her ne kadar bu işte uzman olsa da arkadaşını katillerini bulabilmek için sadece babasının verebileceği bir eğitime ihtiyacı vardır. JJ’in çocukluğunda ortalarda olmayan John Shaft, oğlunun zor zamanında yanında olup Harlem’in bataklıklarında ona yardımcı olmaya karar verir. Bu süreçte JJ’in FBI rozeti ve babasının kendiyle özdeşleşmiş ceketi çatışsa da onlar ne olursa olsun bir ailedir. Üstelik Shaft’ın bu konuyla ilgili çözmesi gereken hem kişisel hem de profesyonel bir meselesi vardır.

Son of Shaft, 14 Haziran’da sinemalarda!

Post a Comment