Netflix’in Yeni Filmi: Triple Frontier’ın Yeni Fragmanı Geldi

Netflix’in Yeni Filmi: Triple Frontier’ın Yeni Fragmanı Geldi

Ünlü platform Netflix’in yeni filmi Triple Frontier, merakla beklenenler listesinde çoktan yerini aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Hollywood filmlerinin parlayan oyuncuları Ben Affleck, Oscar İsaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund, Pedra Pascal ve Adria Arjona gibi büyük yıldızlar yer alıyor.

Mart 13’de yayınlanması kesinleşen Netflix Filmi Triple Frontier’ın yönetmen koltuğunda All İs Lost (Sona Doğru) filminin yönetmeni J.C Chandor oturmaktadır.

Filmin konusu: Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika’nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi, şiddetiyle tanınan, zengin bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerinde ilk defa bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstleniyorlardır. Ancak olaylar beklenmedik bir dönüşle birlikte kontrolden çıkmaya başlar. İncelikli planları devasa bir kaosun içinde kaybolup gitmeye başladığı zaman bu beş üstün nitelikli adamın yetenekleri, sadakatleri ve ahlakları, hayatta kalmak için verdikleri zorlu mücadele sırasında kırılma noktasına itilecektir.

Post a Comment