Netflix’in Yeni Dizisi Jupiter’s Legacy’in Başrolleri Belli Oldu

Netflix’in Yeni Dizisi Jupiter’s Legacy’in Başrolleri Belli Oldu

Netflix’in yeni projelerinden biri olan Jupiter’s Legacy’nin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Son dönemlerde bütün Marvel projelerini iptal eden Netflix, yeni bir süper kahraman dizisi hakkında çalışmalara başladı. Çizgi roman serisi olan Jupiter’s Legacy’nin başrol oyuncuları belli oldu. Josh Duhamel, Ben Daniels, Leslie Bibb ve Matt Lanter dizinin kadrosunda yerlerini aldılar.

Mark Miller’ın kaleminden Frank Quitely’nin çiziminden ortaya çıkan çizgi roman serisi Jupiter’s Legacy, 1930’lar da güçlerini kazanan ilk nesil süper kahramanların hikayesini konu alıyor. Günümüzde saygı gören bu kahramanların süper güçlü çocuklarıysa ebeveynlerinin doğaüstü güçlerini yakalamak için mücadeleye başlarlar.

Josh Duhamel, dizide Sheldon Shampson (The Utopian) rolünü üstlenecek. Süper kahraman lideri olan Sheldon yaşadığımız zamanı ve ailesini anlamakta güçlük çekiyor.

Ben Daniels, dizide Sheldon’ın ağabeyi Walter Shampson (Brain-Wave) rolünü üstlenecek. Walter kardeşinin aksine elini kirletmekten çekinmeyen ve bir o kadar da kurnaz bir karakterdir.

Leslie Bibb, dizide Sheldon’ın eşi Grace Shampson’a (Lady Liberty) rolünü üstlenecek. Gezegenin en güçlü karakterlerinden birisi olan Grace çoğu zaman Sheldon ile aynı fikirde olmasa da eşinin ideallerini günümüz zamanına entegre etmeye çalışır.

Matt Lanter, dizide George Hutchence (Skyfox) rolünü üstlenecek. Dünyanın en büyük kötüsü olarak anılan George’un bu kadar kötü olmasının altında eski ekibi ve en iyi arkadaşı Sheldon vardır. İhanet edildiğine inanan George intikamını acı ve kanlı almak için uğraşır.

Elena Kampouris, dizide Grace ve Sheldon’ın kızı Chloe Shampson rolünü üstlenecek. Ailesinin düşünce tarzına karşı savaş veren Chloe, ebeveynlerinin kurduğu düzen ve dünyayı büyük bir tehlikeye sokacak bir yola girecektir.

Andrew Horton, dizide Grace ve Sheldon’ın oğlu Brandon Shampson rolünü üstlenecek. Eğitimini lider olabilmek için alan Brandon, babasına yetişebilmek için elinden geleni yapacaktır.

Mike Wade, dizide Fittz Small ( The Flare) rolünü üstlenecek. Aldığı yaralardan ötürü ekibi bırakmak zorunda kalan Fittz, ekibin ruhu ve kalbi olarak orada bulunmaya devam edecektir.

 

Post a Comment