Netflix’in Büyük Kadrolu Yeni Filmi The Irishman’den İlk Tanıtım Yayınlandı

Netflix’in Büyük Kadrolu Yeni Filmi The Irishman’den İlk Tanıtım Yayınlandı

Netflix yapımlarına her gün yeni film ve diziler eklemeye devam ediyor. Dizileri ve filmleri ile kendisinden söz ettirmeye devam eden platform bu sefer de Büyük oyuncu kadrosu ile kendisine hayran bıraktı.

2019’un en iddialı filmi olarak söz edilen The Irıshman, ilk fragmanını da yayınlamış bulunmakta.

Ünlü Yönetmen Martin Scorsese, filmlerinin hızı ve temposu ile ve sinema camiasına kazandırdığı Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio ile biliniyor. Ünlü yönetmen şimdiye kadar ki en pahalı filmi olacak olan The Irıshman ile tekrar sinema perdelerinde gösterilecek. Netflix bünyesinde yayınlanacak olan filmin oyuncu kadrosunda büyük oyuncular yer alıyor. Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci‘nin yer aldığı filmin yayın tarihi sızdırılmış durumda. Ekim 2019’da Netflix’te yayınlanması ön görülüyor.

I Heard You Paint Houses kitabından uyarlanan film, Frank ‘The Irıshman’ Sheeren karakterini Robert De Niro canlandıracak. Jimmy Hoffa karakterini ise Al Pacino canlandıracak. Film 1975 yılında ortadan kaybolan ve öldüğüne inanılan ancak bir delil/kanıt bulunamayan Hoffa’nın hikayesini konu alacak. Al Pacino’nun canlandıracağı karakter Jimmy Hoffa 39 yaşında olacak, ünlü oyuncunun 78 yaşında olduğunu da belirtmek isterim. Al Pacino’yu gençleştirecekleri ile ilgili bilgiler ise mevcut.

175 milyon dolarlık bütçesi ile büyük dikkat çeken film, Ünlü yönetmen Martin Scorsese’in de en çok zaman harcadığı filmdir. Filmin teaserını aşağı da bulabilirsiniz.

İYİ SEYİRLER

Post a Comment