MR.ROBOT, 2019 YILINDA 4.SEZONLA BİRLİKTE EKRANLARA VEDA EDECEK.

MR.ROBOT, 2019 YILINDA 4.SEZONLA BİRLİKTE EKRANLARA VEDA EDECEK.

Başrolünde Rami Malek’in oynadığı dizide ünlü aktör Eliot Alderson adlı bir siber güvenlik görevlisi ve aynı zamanda bir hacker olan karakteri canlandırıyor. Eliot aynı zamanda sosyal anksiyete bozukluğu ve klinik depresyona sahiptir. Çevresindeki insanların özel hayatlarını sakladıkları bir şeyleri var mı araştırmadan duramaz. Ama bu özelliğini insanlara yardım etmek amaçlı kullanır, suç işleyen birini tespit ettiğinde belgeleriyle polise sunar.
Eliot’un psikolojisi oldukça bozuktur, toplumun gidişatından rahatsızdır, geçmişindeki travmalarla baş etmekte güçlük çeker ve bu nedenle kendisini yatıştırmak için uyuşturucu maddeler kullanır.
Elliot bir gün Mr. Robot kod adlı biri tarafından gizli bir örgüte dahil edilir. Hackerlardan oluşan bu örgütün adı fsociety’dir (fuck society’nin kısaltılmışı gibi). Örgütün amacı E Corp adlı devasa uluslararası şirketin veritabanlarındaki tüm borç kayıtlarını silerek para ekonomisine büyük bir darbe vurmak ve günümüz dünyasının sistemini tamamen değiştirmektir.

Yayınlandığı ilk günden beri çok büyük bir kitleye hitap eden Mr. Robot,Sekiz bölüm sürmesi beklenen yeni sezonun bölüm sayısı 12’ye çıkartıldı ve final kararı alındı.12 bölümlük final sezonunun
çekimlerine bu kış Newyork’ta başlanacak dizi 2019’da yayınlanacak.

Post a Comment