MAYIS AYINDA NETFLİX’te NELER VAR?

MAYIS AYINDA NETFLİX’te NELER VAR?

Mayıs; bahar döneminin başlangıcı olarak yeni dizi bakımından bereketli bir ay olacağa benziyor. Netflix kalıplaşmış fantastik ve bilim kurgu temasının dışında orjinal içerikleriyle bu ay oldukça iddaalı. Peki bu diziler neler ? Birlikte göz atalım…

DEATH TO ME

Dizi Jen  ve Judy isimli iki zıt karakterdeki kadının arkadaşlıklarını konu alacak. Jen kocasının cinayete kurban gitmesiyle Judy de trajik bir kayıp yaşadıktan sonra destek grubuna katılırlar. Bu destek grubunda tanışıp normal şartlarda asla arkadaş olamayacak olan iki kadın birbirlerine kol kanat gerer ve eğlenceli bir dostluk hikayesi ortaya çıkar.

Death to Me 3 Mayıs’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak.

FLINCH 

İsmine nazaran oldukça eğlenceli ve ilginç bir yapım olacağa benziyor. Komedi yarışma programında yarışmacılar hem eğlenceli hem de ürpertici testlere tabii tutulacaklar. Acı çekmemeleri için korkmamaları gerekiyor. Hem yarışmacıları hem de jüri üyelerini zorlu bir macera bekliyor gibi…

Flinch de 3 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanmaya başlayacak.

ABYSS

Hem Kore hem de bilim kurgu türünde ki bu yapım tam anlamıyla bir reankarnasyon dizisi. Bir savcı geçirdiği kaza sonrası farklı bir bedende dirilir ve bu onun çevresindeki reankarne olayları araştırmaya iter. Netflix bu ay da Abyss ile bilim kurgu temasını boş geçmeyecek. 6 Mayıs’ta ilk sezonu Netflix’te olacak.

THE SOCIETY

Fragmanı yayınlandığından beri bizim de merakla beklediğimiz Sineklerin Tanrısı kitabından esinlenilmiş The Society bu ayın iddaalı yapımları arasında. Dizi; bir grup genç dışında herkesin kaybolduğu bir evrende tekrar bir topluluk kurmaya uğraşmalarını ve nasıl bir oyunun içinde bulunduklarını anlamaya çalışırken verdikleri tehlikeli mücadeleyi konu alıyor. 

10 Mayıs’ta izleyicisi ile buluşacak ve şimdiden oldukça ses getireceği belli.

WHAT/IF

Oscarlı oyuncu Renee Zellweger’in başrolünde olduğu ve “Herşeye sahip olabilmek için neleri feda edersin” sloganıyla izleyici ile buluşacak olan What/If Netflix’in bu ayki büyük bütçeli yapımlarından. Verilen büyük kararlar ve hayatın bu kararlarla nasıl değişebileceği yönünde şekillenecek olan hikaye şimdiden favorilerimiz arasında. Netflix What/If dizisinin vizyon tarihini 24 Mayıs olarak duyurdu.

WHEN THEY SEE US

Central Park Beşlisi olarak adlandırılan ve suçsuz yere hüküm giymiş beş siyahi gencin yaşam mücadelesi ve suçsuzluklarını ispatlama sürecini bizlerle buluşturacak olan When They See Us  aslında yaşanmış bir hikaye. Amerikan hukuk sisteminin çöküşünü gözler önüne serecek olan dizi 31 Mayıs’ta listeye eklenecek.

HOW TO SELL DRUG ONLINE FAST

Eski sevgilisini etkilemeye çalışırken istemeden Avrupa’nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri olan karakterimizin hem tehlikeli hem de eğlenceli hikayesini izleyeceğiz. Dizi ilk sezonuyla 31 Mayıs’ta Netflix’te olacak.

TUCA&BERTIE ( 3 Mayıs)

ONE SPRING NIGHT ( 22 Mayıs )

Post a Comment