Herkesin Beklediği Single-Player Star Wars Oyunu Sonunda Duyuruldu: Star Wars Jedi: Fallen Order

Herkesin Beklediği Single-Player Star Wars Oyunu Sonunda Duyuruldu: Star Wars Jedi: Fallen Order

EA, Star Wars‘un oyun haklarını satın aldığından beri Star Wars hayranları EA‘den single-player bir Star Wars oyunu bekliyorlardı. Onca yılın ardından ve iptal edilen onca Star Wars oyunun ardından sonunda o büyük gün geldi ve EA Single-Player bir Star Wars oyunu duyurdu: Star Wars Jedi: Fallen Order.

Star Wars Jedi: Fallen Order kısa bir fragman ile duyuruldu ve fragman sayesinde oyun hakkında birkaç detay yakalamayı başardık. İlk olarak oyunu “Titanfall”dan tanıdığımız Respawn Entertainment yapıyor. “Titanfall 2”de, Respawn harika bir hikaye modu yapmıştı ve bu oyunda da aynı şekilde harika bir hikaye modu sunacaklarına hiç şüphem yok. Oynanışa geçersek oyunda genç bir Jedi‘ı yönetiyoruz ve kendisini “Shamless”tan tanıdığımız Cameron Monaghan canlandırıyor. Oyun “Uncharted”a benzeyecek gibi gözüküyor. Oyunu oynarken bence oynanış anlamında çok fazla bağ ve benzerlik kuracağız “Uncharted” oyunları ile ve oyunda “Uncharted” gibi sürekli bir beladan başka bir belaya koşucağız gibi gözüküyor ve ışın kılıcını belli ki oyunun son kısımlarına doğru kullanma şansına erişeceğiz.

Son olarak da oyunun kötüsü rolünde belli ki bir İnquisitor olacak ve kendilerini “Star Wars Rebels”ı izleyenler bilir. Fragmanda gördüğümüz İnquisitor çok havalı ve korkunç duruyordu. Umarım oyun içerisinde de aynı şekilde kendisinden korkarız. Bir İnquisitor bu oyunun ölçeği açısından doğru bir düşman seçimi olur çünkü daha karakterimiz çok genç ve güçlerini belli ki tam anlamıyla kullanmayı bilmiyor. Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım tarihinde çıkışı gerçekleştirecek.

Post a Comment