Game Of Thrones Belgeselinden Fragman!

Game Of Thrones Belgeselinden Fragman!

Game of Thrones efsanesi de ne yazık ki haftaya final yaparak bitiriliyor. 17 Nisan 2011’de hayatımıza girerek, çok güzel ve biraz da hüzünlü anlar bıraktı. Sadece bizim için mi zor, elbette ki hayır. Kamera önü, kamera arkası olmak üzere herkesin içinde bir burukluk oluştu.

İlk sezonundan itibaren bizleri kendisine bağımlı hale getirdi, bu kadar usta kadroya da bağımlı olamadan duramazsın. Normalde spoiler’ı kafaya takmayacak olan arkadaşlarımız dahi, bölümler yayınlandığında sosyal medyayı silecek duruma geliyorlar. İMDb tarihinin de, gönüllerimizde de hep bir numara olarak kalmaya devam edecek.

Son sezonu bir çok kişiyi üzecek ve sinirlendirecek bir yapıma doğru gitse de, Ned Stark‘ıyla, Stannis Baratheon‘uyla, Hodor’uyla kendilerine unutulmaz bir köşe kaptılar. Bütün olumsuz sahneler ve aceleci bitiriş vurgusunu unutup, tekrar tekrar izlemeye devam edeceğiz, en azından ben yeniden yeniden izleyeceğim.

Game of Thrones bitmediği halde şuan da bile özleyen bir kitle olduğuna eminim, bittiğinde ne kadar üzüleceğimiz de aşikar bir durumda. HBO’dan Game of Thrones sevenlerine özel 2 saatlik bir belgesel yapıldı. Belgeselin içeriği, Game of Thrones‘un kamera arkasında neler olduğu? Oyuncuların yaşadıkları ve nicesi. En güzel kısmı ise oyuncuların çekim sırasında ne düşündükleri ile ilgili röportaj kısımı olabilir.  Sanırım bu belgesel bir nebze içimizi rahatlatacak. Buyurun belgeselin yayınlanan fragmanına bakalım. Haftaya Game of Thrones final yazımızda görüşmek üzere.

 

 

 

 

Post a Comment