BLACK MIRROR BÖLÜM TANITIMLARI YAYINLANDI

BLACK MIRROR BÖLÜM TANITIMLARI YAYINLANDI

Netflix’in hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan bilim kurgu dizisine, 3 yeni tanıtım daha geldi. Beşinci sezonu üç bölümden oluşacak olan dizinin bölümleri ise şöyle;

5.Sezon 1.Bölüm ismi “Smithereens” olarak belirlendi. Bölümün ana karakteri başarılı oyuncu Andrew Scott’un canlandırdığı bir taksi şoförü olacak. Damson İdris ve Topher Grace bölümde Andrew Scott’a eşlik edecekler.

2.Bölüm ise “Striking Viper” yıllar sonra karşılaşan iki arkadaş ve başlarına gelen bir dizi ilginç olayı konu alacak. Sezonun bu bölümünde en dikkat çeken isim ise Anthony Mackie gibi duruyor. Hatırlarsanız kendisi akıllarda büyük yer edinen Marvel filmi Yenilmezler’de, Sam karakterine hayat vermişti. Şunu da not düşmek isterim, Marvel’ın yeni dizisi olan FalconWinter Soldier dizisi ile de Anthony Mackie, filmde rolünü yaptığı Falcon’u bu seferde televizyonlarda izletecek.

3.Bölüm olarak yayınlanacak “Rachel,Jack and Ashley Too” ise en merak edilen bölüm. Başrolünde Miley Cyrus un olduğu ve dışarıdan mükemmel gibi görünse de aslında hiç masum olmayan bir pop starı canlandırdığı bölüm de, sağlam bir günümüz dünyasına eleştiri niteliğinde.

Anlatım tarzı ve bilim kurguya getirdiği yeni bakış açısıyla Black Mirror; kendi özel distopyası ile teknolojinin günümüz insanlarını nasıl etkilediğini en ilginç ifade eden dizilerin başında geliyor. Yeni sezonuyla 5 Haziran’da izleyicisi ile buluşacak. 

Post a Comment