BLACK MIRROR 5.SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

BLACK MIRROR 5.SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Netflix’in merakla beklenen, içerik bakımından izlediğimiz çoğu diziye benzemeyen dizisi Black Mirror’dan sonunda 5.sezon fragmanı geldi. 

Günümüz yaşantısına ve problemlerine olan eleştirisini ütopik senaryolarla izleyiciye aktaran dizinin interaktif filmi Black Mirror: Bandersnatch’de büyük ilgi görmüştü. 

Her bölümünde farklı bir hikaye izleyip, farklı oyuncularla yoluna devam eden Black Mirror’un 5.sezon kadrosunda çok güçlü isimler var. 5. Sezonu sadece üç bölüm şeklinde yayınlanacak bu yüzden Netflix sağlam bir kadro ile açığını kapatmayı hedeflemiş. Fragmanda da görüldüğü gibi; Miley Cyrus, Anthony Mackie, Andrew Scott ve Topher Grace gibi isimler Black Mirror’a yeni bir ivme kazandıracak gibi.

Şüphesiz en merak edilen hikaye Miley Cyrus ın ki olacak. Miley Cyrus düşlediği şöhrete ulaşabilmek için her şeyi yapan bir pop yıldızını canlandıracak.

Marvel’ın Falcon’u olarak tanıdığımız Anthony Mackie’i ise yakın bir zamanda yine bir Netflix projesinde göreceğiz. Ünlü aktör Netflix’in bilim kurgu dizisi Altered Carbon’da Kovacs karakterine hayat verecek.

Black Mirror’un 5. Sezonu içinde bulunduğumuz düzene büyük eleştirileri ve başarılı kadrosuyla 5 Haziran’da izleyicisi ile buluşacak.

Post a Comment