Avengers: Endgame Fragman İncelemesi-WHATEVER IT TAKES!!

Avengers: Endgame Fragman İncelemesi-WHATEVER IT TAKES!!

WHATEVER IT TAKES!

Süpriz bir şekilde bugün yeni “Avengers: Endgame” fragmanı geldi ve fragman inanılmaz olmuş. Bu yazıyı yazarken bile heyecandan ellerim titriyor ondan isterseniz hızlıca fragman incelemesine geçelim ve fragman nasıl olmuş onu bir konuşalım.

  • WHATEVER IT TAKES!

Fragmanın ana temasını överek başlamak istiyorum incelemeye çünkü tüyler diken diken eden harika bir tema daha doğrusu söz üzerine kurulu fragman: WHATEVER IT TAKES! Bu whatever it takes sözü film için çok önemli bir söz çünkü artık çoğumuzun bildiği üzere “Avengers: Endgame”de kahramanlarımız dünyanın %50’sini kurtarmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır konumda. Fragmandan’da anlaşıldığı üzere bu filmde en azından birkaç çok sevdiğimiz karaktere veda etmemiz gerekicek ve muhtemelen bunların başında Captain America ve Iron Man geliyor.

  • HAWKEYE

Fragmanda beklentilerimin aksine çok fazla Hawkeye sahnesi vardı. Hatta yanılıyor olablirim ama galiba fragmanda en çok sahnesi olan kişi Hawkeye‘dı. Fragmanda Hawkeye‘ın ailesini görme şansımız oldu bu da demek oluyor ki: Filmde kesinlikle parmak şıklatma sahnesini birde Hawkeye‘ın gözünden görücez ve Hawkeye‘ın ailesinin toz’a dönüşmesinin ardından nasıl Ronan kimliğine kavuştuğuna tanık olucaz.

  • KAPTAN AMERİKA

Fragman ile ilgili değinmek istediğim bir diğer konu ise Kaptan Amerika. Yeni fragmandan anladığımız kadarıyla Kaptan Amerika filmde herkesi toparlayıp hem fiziksel hemde mental olarak herkesin ayakta kalmasını sağlayacak kişi olucak. Fragmanda onu yaralı ve savaşırken görüyoruz muhtemelen çok zorlu ve altından kalkamayacağı savaşların içine girmek zorunda kalıcak Kaptan. Muhtemelen de gelen dedikodular ve Chris Evans‘ın kontratının bitmesi üzerine Kaptan‘ın bu filmde ölmesi olası gibi duruyor maalesef ki.

  • SONUÇ

Son olarak da fragmanın son kısmı hakkında birşeyler söylemek istiyorum. Tartışmasız fragmanının en iyi kısmı tüm Avengers üyelerini kuantum zırhları içinde gördüğümüz kısımdı. Ve bu kısım sayesinde kesin olarak Tony Stark‘ın uzaydan kurtulup tekrardan Avengers ekibinine katıldığını öğrenmiş olduk. Fragmanın en son sahnesinde ise Captain Marvel ve Thor‘u gördük. Belli ki Captain Marvel erkenden filme dahil olucak ve Avengers ekibiyle hemen kaynaşıcak.

Efendim filmin resmi posterini de hemen yukarıya bıraktım.“Avengers: Endgame” 26 Nisan’da vizyonda ve tahminimce 1-2 hafta içinde de biletleri ön satışa çıkar. 26 Nisan günü için kendini hazırlayın Avengers ekibi beraber son yolculuğuna çıkıyor!

Post a Comment