2019 COACHELLA GÜNLÜKLERİ PART 1

2019 COACHELLA GÜNLÜKLERİ PART 1

ABD’de yılın en büyük açık hava festivali olarak adlandırılan, Dünya’dan ve ülkemizden bir çok ünlünün akın ettiği oldukça renkli Coachella Festivali 12 Nisan’da başladı.

12-14 ve 19-21 Nisan aralığında olacak şekilde düzenlenen Coachella; konserler,etkinlikler ve after partileri ile bu sene de çok konuşuldu.

Festivalin ilk konserini Childish Gambino verdi. Arkasından Janelle Monae, The 1975, Paak, Musgraves, Ella Mai, BlackPink, Jaden Smith ve Diplo da sahne aldı.

Cumartesi programında ise; Tame Impala, Billie Ellish, Weezer, J Baldvin ve Wiz Khalifa gibi ünlü isimler vardı.

Cumartesi gününün sosyal medyayı meşgul eden bir diğer olayı ise kendisini şarkılarının yanı sıra Justin Bieber’a olan büyük hayranlığıyla tanıdığımız Billie Ellish’ti. Sahne sonrası Justin ile sonunda tanışabilmiş ve oldukça duygusal anlar yaşamış.

Pazar gününün programında Ariana Grande, Khalid, Zedd ve Lizzo gibi bir çok isim vardı.

Ariana Grande bu sene yaşadığı onca talihsiz olaydan sonra kendini çok iyi toparlamış ve gözlere, kulaklara şenlik bir performans ortaya çıkarmış. ( Ariana bu sene nişanlısından ayrılmış, eski sevgilisinin ölümüyle sarsılmış bir de konseri terör saldırısına uğramıştı)

Sahne şovunda Nicki Minaj’ı da konuk eden Ariana’nın bu performansı uzun süre akılda kalacağa benziyor.

Ekstra güvenlik timi gibi birçok yeniliğe de imza atan Coachella Festivali git gide kalite standartlarını yükseltti yükseltmesine ancak tüm sanatçılar ses sistemiyle büyük sorunlar yaşamış ve oldukça şikayetçi olmuşlar.

Yine de Coachella senenin en çok beklenen ve en renkli festivali olmaya 2020’de de devam edecek gibi gözüküyor.

Post a Comment